Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pytanie kto po Kapłanie

Utworzony przez co dalej, 13 kwietnia 2012 r. o 17:51
no to interesuj się prywatnie a nie mieszasz do tego całą gminę. Uczepiła się stołka bo ciężko jest przejść z pensji dyrektorskiej na wypłatę zwykłego nauczyciela ot i cały problem
Trzeba mieszać całą gminę w tą sprawę bo też i pieniędzmi całej gminy Kapłan w tej sprawie mieszał . Kilka instytucji które rozpatrywało nieprawdziwe zarzuty Kapłana robiło to za nasze pieniądze . A prywatnie to dam ci radę : nie przyznawaj się publicznie , że popierasz bezprawne działania takich ludzi jak Kapłan , Panasiuk , Małek czy Korszniewicz . Tych ludzi popierają tylko im podobni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ma taki stres i marne pieniądze to niech idzie zrywać pieczarki tam się odstresuje. Nie umie odejść z honorem. A może tak na białorusi potrzebują takich dyrektorów?
Widzę, że wypowiedzi Rogoźnickiej "inteligencji" :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że wypowiedzi Rogoźnickiej "inteligencji" :lol:
na pewno nie rogożnickiej grubo się mylisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 
a ona przypadkiem nie zawdzięcza swojego stanowiska poprzedniej władzy więc nie mów tu wielkich słów i nie powiększaj jej zasług. Wszędzie tylko układy i układziki jaka by władza nie była więc nie rób z herdy jakiejś męczennicy bo na pewno nią nie jest
Panie Michaluk mam do pana ,jako do dawnego włodarza gminy  duży  szacunek.Dobrym był pan gospodarzem,ale to że zlikwidował pan nam szkołę ,w Rogożnicy rozwiązał Zespół,po to ,by ta wspaniałomyślna kobieta miała posadkę(zaplecze kuchenne)przez to w Rogożnicy są bałagany- mam do pana żal.Tam chodzą nasze dzieci.My wiemy kim ta pani jest.Dzięki  tej osobie przegrał pan wybory z Kałanem.Nie warto  było.Piszę,bo wiem że czyta pan te wpisy.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 
a ona przypadkiem nie zawdzięcza swojego stanowiska poprzedniej władzy więc nie mów tu wielkich słów i nie powiększaj jej zasług. Wszędzie tylko układy i układziki jaka by władza nie była więc nie rób z herdy jakiejś męczennicy bo na pewno nią nie jest
Panie Michaluk mam do pana ,jako do dawnego włodarza gminy  duży  szacunek.Dobrym był pan gospodarzem,ale to że zlikwidował pan nam szkołę ,w Rogożnicy rozwiązał Zespół,po to ,by ta wspaniałomyślna kobieta miała posadkę(zaplecze kuchenne)przez to w Rogożnicy są bałagany- mam do pana żal.Tam chodzą nasze dzieci.My wiemy kim ta pani jest.Dzięki  tej osobie przegrał pan wybory z Kałanem.Nie warto  było.Piszę,bo wiem że czyta pan te wpisy.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ma taki stres i marne pieniądze to niech idzie zrywać pieczarki tam się odstresuje. Nie umie odejść z honorem. A może tak na białorusi potrzebują takich dyrektorów?
Potrzeba zbieraczy pieczarek, i potrzeba dyrektorów, a i do sprzatania toalet tez potrzebni ludzie, kazdemu nalezy sie szacunek, czego widze, ze na tym i innych forach brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzeba zbieraczy pieczarek, i potrzeba dyrektorów, a i do sprzatania toalet tez potrzebni ludzie, kazdemu nalezy sie szacunek, czego widze, ze na tym i innych forach brakuje.
  Tak się składa, że uczepiona koryta kobieta nigdy nie dała najmniejszego wyrazu szacunku dla sprzątających toalety, skrobiących warzywa ani też zbieraczom pieczarek. Wszyscy równo byli natychmiastowo wyzywani i wysyłani na badania psychiatryczne, oczywiście oprócz tych w nakrochmalonych białych fartuchach w wysokim fotelu przed monitorem komputera i fotoaparatem opłaconego reportera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w prasie piszą że Kapłan dostanie trzy latka. ciekawe gdzie go posadzą może w Białej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w prasie piszą że Kapłan dostanie trzy latka. ciekawe gdzie go posadzą może w Białej?
Jemu tylko grozi do trzech lat ale znając nasze sądy to prawdopodobnie się wybroni . Za zabicie człowieka potrafią dać zafiasy a co dopiero za "wyczyny " Kapłana i jego bandy ? Toż on tylko niszczył ludzi jak ubek i działał na szkodę gminnych finansów a za to w naszym "praworządnym" kraju się nie zamyka .Tym bardziej jak ktoś ma poparcie takich"autorytetów moralnych" jak Korszniewicz i Bierecki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winiarek był wójtem od czerwca 1990 r. do czerwca 1992 r. i to są lata 90 . w tym też czasie zostało zlikwidowane przedszkole i nie zrobił tego Michaluk. Michaluk w roku 2009 utworzył siedem przedszkoli tak zwaną " Szczęśliwą siódemkę " na które otrzymał 100% dofinansowania ze funduszy unijnych na okres trzech lat. Jeśli chodzi o moje szkoły, to ostatnio kończyłem Uniwersytet Warszawski.
Panie Obserwatorze masz krotka pamiec. Michaluk w latach 1990 - 1992 byl RADNYM gminnym i podniosl lapke za likwidacja przedszkoli. Tak wiec ma swoj udzial w likwidaci przedszkoli. A UW to prywatnie czy za gminna kase?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Panie Michaluk mam do pana ,jako do dawnego włodarza gminy  duży  szacunek.Dobrym był pan gospodarzem,ale to że zlikwidował pan nam szkołę ,w Rogożnicy rozwiązał Zespół,po to ,by ta wspaniałomyślna kobieta miała posadkę(zaplecze kuchenne)przez to w Rogożnicy są bałagany- mam do pana żal.Tam chodzą nasze dzieci.My wiemy kim ta pani jest.Dzięki  tej osobie przegrał pan wybory z Kałanem.Nie warto  było.Piszę,bo wiem że czyta pan te wpisy.Pozdrawiam.  
Szanowny mieszkańcu  gminy dziękuję  za  szacunek ale  chciałbym  wyjaśnić ,że  nie miałem takich  kompetencji aby   samemu  likwidować szkoły, samodzielnie bez uzasadnienia zwalniać czy zatrudniać dyrektorów, nauczycieli,kucharek czy innych pracowników szkół, bibliotek czy urzędu. Przy  każdym  działaniu są  odpowiednie  procedury,których ja  przestrzegałem.Dlatego też wszystkie  sprawy  wygrywałem nie tak  jak mój  następca. Bałagan w Rogoźnicy jest  właśnie  dlatego,że  obecnie  nie przestrzegane są  procedury zwalniania i zatrudniania dyrektorów /4 dyrektorów w ciągu  pół roku/ Wszyscy nie prawnie zwolnieni bądź nie prawnie  zatrudnieni, Nie będzie porządku jeśli  nagminnie  jest łamane prawo! To Kapłan,Panasiuk i  Małek odpowiedzialni są za ten  bałagan. Aby nie dopuścić do niewłaściwej atmosfery  w szkole korzystając  ze swoich kompetencji przeniosłem Pana  Małka  na okres do 3 lat do pracy w szkole  w Misiach. Kto  zmienił moją decyzję? Była  ona zgodna z prawem i podyktowana troską o dobro szkoły  w Rogoźnicy. Wybory  przegrałem bo mówiłem  zawsze  prawdę ,czasami bolesną,nie  obiecałem,że  wszyscy będą pracować  w urzędzie,nie przekupywałem wyborców  cukierkami , ponad to wierzyłem,że  chłopy mają  swój rozum i oceniają  ludzi  po tym co robią, a nie  po słowach. W 2010 r . wygrało  Kłamstwo nad Prawdą , jednak długo  w kłamstwie  wytrwać się nie da !!!!!!!!!!!!!! W  Naszej  Gminie  trwało to trzy  lata . Ile będzie  trwało w Rogoźnicy  zobaczymy.Prawda  zwycięży!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Obserwatorze masz krotka pamiec. Michaluk w latach 1990 - 1992 byl RADNYM gminnym i podniosl lapke za likwidacja przedszkoli. Tak wiec ma swoj udzial w likwidaci przedszkoli. A UW to prywatnie czy za gminna kase?
Za państwową, a jesteś pewny  czy  Michaluk łapkę  podniósł  za  likwidacją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 
Napiszę ci po chłopsku bo widzę że po inteligentnemu nie rozumiesz . To co zrobiono dla Herdy to skur/wysyństwo w czystej postaci . Normalny człowiek , któremu wpojono w domu szacunek do drugiego człowieka nigdy by czegoś takiego nie zrobił . Adamowicz powinien tę ekipę na czele z Jurkiem Panasiukiem i Małkiem wywalić na zbity pysk . No i nie wyobrażam sobie , żeby mszę dożynkową odprawiał infułat Korszniewicz .
     Adamowicz mocno powinien się zastanowić gdzie Herda ma pracować,nie powinna to być Rogożnica.                                             Czy ta szkoła wystawiona jest na próbę czasu?                       Nie wyobrażam sobie pracy w tej szkole.                                      Dlaczego  Małka wywalać na zbity pysk ?                                        A może znalazł się ktoś,dzięki któremu odkryliśmy prawdziwe  oblicze kobiety?kim byli jej przodkowie?po kim i jakie geny odziedziczyła ?   Warto temu się temu przyjrzeć.                            Osobiście panią Herde  porównałabym do kameleona.Zauważcie,że od września ta  pani nie podjęła  pracy w Misiach,a wszędzie jest widziana,Biała Podl.,Międzyrzec,Radzyń a nawet i Lublin . Jak wiadomo z mediow jest na zwolnieniu lekarskim.Czysty przypadek-pokonujac dłuzszy kawałek trasy jadąc  za samochodem tej  pani,widziałam jak siedząc za kierownicą trzymała telefon przy uchu- rozmawiała .                                                                           
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
       Adamowicz mocno powinien się zastanowić gdzie Herda ma pracować,nie powinna to być Rogożnica.                                             Czy ta szkoła wystawiona jest na próbę czasu?                       Nie wyobrażam sobie pracy w tej szkole.                                      Dlaczego  Małka wywalać na zbity pysk ?                                        A może znalazł się ktoś,dzięki któremu odkryliśmy prawdziwe  oblicze kobiety?kim byli jej przodkowie?po kim i jakie geny odziedziczyła ?   Warto temu się temu przyjrzeć.                            Osobiście panią Herde  porównałabym do kameleona.Zauważcie,że od września ta  pani nie podjęła  pracy w Misiach,a wszędzie jest widziana,Biała Podl.,Międzyrzec,Radzyń a nawet i Lublin . Jak wiadomo z mediow jest na zwolnieniu lekarskim.Czysty przypadek-pokonujac dłuzszy kawałek trasy jadąc  za samochodem tej  pani,widziałam jak siedząc za kierownicą trzymała telefon przy uchu- rozmawiała .                                                                             
NIESŁYCHANE RZECZY !!!! Rozmawiała przez telefon, aż trudno uwierzyć. Czy to w ogóle wykonalne trzymać telefon przy uchu i rozmawiać? Zaraz dzwonię do Macierewicza. A po kim geny odziedziczyła?? nie zdziwiło by mnie gdyby po własnych rodzicach, czasem takie cuda się zdarzają,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w prasie piszą że Kapłan dostanie trzy latka. ciekawe gdzie go posadzą może w Białej?
Mogą mu na kant WAŁA skoczyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIESŁYCHANE RZECZY !!!! Rozmawiała przez telefon, aż trudno uwierzyć. Czy to w ogóle wykonalne trzymać telefon przy uchu i rozmawiać? Zaraz dzwonię do Macierewicza. A po kim geny odziedziczyła?? nie zdziwiło by mnie gdyby po własnych rodzicach, czasem takie cuda się zdarzają,
Skąd wiesz gdzie trzymała telefon ?  to niesłychane !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość telefonów dzisiaj jest wyposażona w funkcję intensywnego wibrowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
       Adamowicz mocno powinien się zastanowić gdzie Herda ma pracować,nie powinna to być Rogożnica.                                             Czy ta szkoła wystawiona jest na próbę czasu?                       Nie wyobrażam sobie pracy w tej szkole.                                      Dlaczego  Małka wywalać na zbity pysk ?                                        A może znalazł się ktoś,dzięki któremu odkryliśmy prawdziwe  oblicze kobiety?kim byli jej przodkowie?po kim i jakie geny odziedziczyła ?   Warto temu się temu przyjrzeć.                            Osobiście panią Herde  porównałabym do kameleona.Zauważcie,że od września ta  pani nie podjęła  pracy w Misiach,a wszędzie jest widziana,Biała Podl.,Międzyrzec,Radzyń a nawet i Lublin . Jak wiadomo z mediow jest na zwolnieniu lekarskim.Czysty przypadek-pokonujac dłuzszy kawałek trasy jadąc  za samochodem tej  pani,widziałam jak siedząc za kierownicą trzymała telefon przy uchu- rozmawiała .                                                                             
  "agencie Tomku" pilnuj swojego domku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogą mu na kant WAŁA skoczyć !!!
    TO ON MA KANCIASTEGO   ???????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO ON MA KANCIASTEGO   ???????????????????????????????
Zależy kto pyta ?? Miękka Pyta ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 15 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...